RoHS / انطباقتصاویر فقط برای مرجع
سری
SSA
مدار
SP3T
بسته بندی
Tape & Reel (TR)
وضعیت قطعه
Active
مطابق RoHS
چرا ما
ضمانت کیفیت
تضمین کیفیت
ایمن ESD
محافظت ضد استاتیک
ارسال جهانی
ارسال سریع
پاسخ سریع
درخواست سریع
درخواست قیمت
قیمت نمایش داده نمیشود؟ یک درخواست بفرستید، فوراً پاسخ میدهیم.
حداقل سفارش1 عدد
بستهبندی حرفهای
بستهبندی اصلی
مهر و موم کارخانه، سینی ESD
محافظت با رطوبتگیر
کارت نشانگر رطوبت و سیلیکاژل شامل
مهر و موم خلاء
کیسه مانع رطوبت، پر شده با نیتروژن
بستهبندی ایمن
فوم ضد لرزش، برچسب ضد ضربه
| پارامتر | مقدار |
|---|---|
| دستهبندی | Slide Switches |
| تولیدکننده | Mitsumi Electric Company Ltd |
| سری | SSA |
| مدار | SP3T |
| ویژگیها | - |
| بسته بندی | Tape & Reel (TR) |
| وضعیت قطعه | Active |
| تولید کننده | Mitsumi Electric Company Ltd |
| نوع عملگر | Standard |
| نوع نصب | Surface Mount, Right Angle |
| Switch Travel | 1.50mm |
| تماس پایان یافت | - |
| Contact Timing | Not Specified |
| طول عملگر | 1.00mm |
| Electrical Life | 50,000 Cycles |
| Mechanical Life | 50,000 Cycles |
| Operating Force | 153gf |
| Switch Function | Mom-On-Mom |
| مواد تماس | - |
| مواد عملگر | - |
| سبک خاتمه | SMD (SMT) Tab |
| شماره محصول پایه | SSA-131 |
| رتبه ولتاژ - DC | 4 V |
| رتبه فعلی (آمپر) | 300mA (DC) |
| دمای عملیاتی | - |
بستهبندی
-
MSL
-

