نوع
Non-Silicone Grease
سری
8617A
بسته بندی
Box
مدت زمان نگهداری
60 Months
مطابق RoHS
چرا ما
ضمانت کیفیت
تضمین کیفیت
ایمن ESD
محافظت ضد استاتیک
ارسال جهانی
ارسال سریع
پاسخ سریع
درخواست سریع
درخواست قیمت
قیمت نمایش داده نمیشود؟ یک درخواست بفرستید، فوراً پاسخ میدهیم.
حداقل سفارش1 عدد
بستهبندی حرفهای
بستهبندی اصلی
مهر و موم کارخانه، سینی ESD
محافظت با رطوبتگیر
کارت نشانگر رطوبت و سیلیکاژل شامل
مهر و موم خلاء
کیسه مانع رطوبت، پر شده با نیتروژن
بستهبندی ایمن
فوم ضد لرزش، برچسب ضد ضربه
| پارامتر | مقدار |
|---|---|
| دستهبندی | Adhesives, Epoxies, Greases, Pastes |
| تولیدکننده | MG Chemicals |
| نوع | Non-Silicone Grease |
| رنگ | - |
| سری | 8617A |
| ویژگیها | - |
| بسته بندی | Box |
| مدت زمان نگهداری | 60 Months |
| وضعیت قطعه | Obsolete |
| تولید کننده | MG Chemicals |
| Shipping Info | - |
| Digi-Key Storage | - |
| شروع عمر قفسه | Date of Manufacture |
| اندازه / ابعاد | 10 ml Tube |
| Thermal Conductivity | 3.00W/m-K |
| Usable Temperature Range | - |
| رتبهبندی اشتعالپذیری مواد | - |
| دمای ذخیرهسازی/یخچالی | 50°F ~ 86°F (10°C ~ 30°C) |
بستهبندی
-
MSL
-


