تصاویر فقط برای مرجع
Gain
11dB ~ 13dB
بسته بندی
Bulk
وضعیت قطعه
Obsolete
قدرت - حداکثر
3W
چرا ما
ضمانت کیفیت
تضمین کیفیت
ایمن ESD
محافظت ضد استاتیک
ارسال جهانی
ارسال سریع
پاسخ سریع
درخواست سریع
درخواست قیمت
قیمت نمایش داده نمیشود؟ یک درخواست بفرستید، فوراً پاسخ میدهیم.
حداقل سفارش1 عدد
بستهبندی حرفهای
بستهبندی اصلی
مهر و موم کارخانه، سینی ESD
محافظت با رطوبتگیر
کارت نشانگر رطوبت و سیلیکاژل شامل
مهر و موم خلاء
کیسه مانع رطوبت، پر شده با نیتروژن
بستهبندی ایمن
فوم ضد لرزش، برچسب ضد ضربه
| پارامتر | مقدار |
|---|---|
| دستهبندی | Bipolar RF Transistors |
| تولیدکننده | Microsemi Corporation |
| Gain | 11dB ~ 13dB |
| سری | - |
| بسته بندی | Bulk |
| وضعیت قطعه | Obsolete |
| قدرت - حداکثر | 3W |
| تولید کننده | Microsemi Corporation |
| نوع نصب | Surface Mount |
| بسته / مورد | Power Macro |
| Transistor Type | NPN |
| شماره محصول پایه | MRF555 |
| دمای عملیاتی | - |
| فرکانس - انتقال | - |
| بسته دستگاه تأمین کننده | Power Macro |
| Noise Figure (dB Typ @ f) | - |
| Current - Collector (Ic) (Max) | 500mA |
| تقویت جریان DC (hFE) (حداقل) @ Ic, Vce | 30 @ 250mA, 5V |
| Voltage - Collector Emitter Breakdown (Max) | 16V |
بستهبندی
-
MSL
-

