Gain
8dBi
بسته بندی
Bulk
وضعیت قطعه
Active
قدرت - حداکثر
250 W
چرا ما
ضمانت کیفیت
تضمین کیفیت
ایمن ESD
محافظت ضد استاتیک
ارسال جهانی
ارسال سریع
پاسخ سریع
درخواست سریع
درخواست قیمت
قیمت نمایش داده نمیشود؟ یک درخواست بفرستید، فوراً پاسخ میدهیم.
حداقل سفارش1 عدد
بستهبندی حرفهای
بستهبندی اصلی
مهر و موم کارخانه، سینی ESD
محافظت با رطوبتگیر
کارت نشانگر رطوبت و سیلیکاژل شامل
مهر و موم خلاء
کیسه مانع رطوبت، پر شده با نیتروژن
بستهبندی ایمن
فوم ضد لرزش، برچسب ضد ضربه
| پارامتر | مقدار |
|---|---|
| دستهبندی | RF Antennas |
| تولیدکننده | Mobile Mark Antenna Solutions |
| Gain | 8dBi |
| VSWR | - |
| نمره | - |
| سری | - |
| ویژگیها | - |
| بسته بندی | Bulk |
| وضعیت قطعه | Active |
| قدرت - حداکثر | 250 W |
| Return Loss | - |
| فسخ | N Type Female |
| Antenna Type | Whip, Straight |
| برنامهها | General Purpose |
| ارتفاع (حداکثر) | 24.000" (609.60mm) |
| تولید کننده | Mobile Mark Antenna Solutions |
| نوع نصب | Bracket Mount |
| صلاحیت | - |
| Frequency Group | UHF (2GHz ~ 3GHz) |
| محدوده فرکانس | 2.4GHz ~ 2.5GHz |
| Number of Bands | 1 |
| محافظت در برابر نفوذ | - |
| RF Family/Standard | General ISM |
| Frequency (Center/Band) | 2.45GHz |
بستهبندی
-
MSL
-


