موجودتصاویر فقط برای مرجع
Reset
Asynchronous
سری
74HC
بسته بندی
Bulk
Count Rate
50 MHz
چرا ما
ضمانت کیفیت
تضمین کیفیت
ایمن ESD
محافظت ضد استاتیک
ارسال جهانی
ارسال سریع
پاسخ سریع
درخواست سریع
درخواست قیمت
قیمت نمایش داده نمیشود؟ یک درخواست بفرستید، فوراً پاسخ میدهیم.
حداقل سفارش1 عدد
بستهبندی حرفهای
بستهبندی اصلی
مهر و موم کارخانه، سینی ESD
محافظت با رطوبتگیر
کارت نشانگر رطوبت و سیلیکاژل شامل
مهر و موم خلاء
کیسه مانع رطوبت، پر شده با نیتروژن
بستهبندی ایمن
فوم ضد لرزش، برچسب ضد ضربه
| پارامتر | مقدار |
|---|---|
| دستهبندی | Counters, Dividers |
| تولیدکننده | Motorola |
| Reset | Asynchronous |
| سری | 74HC |
| Timing | - |
| Direction | - |
| بسته بندی | Bulk |
| Count Rate | 50 MHz |
| Logic Type | Counter, Decade |
| وضعیت قطعه | Active |
| تولید کننده | Motorola |
| Trigger Type | Negative Edge |
| نوع نصب | Surface Mount |
| بسته / مورد | 16-SOIC (0.209", 5.30mm Width) |
| ولتاژ - تأمین | 2 V ~ 6 V |
| Number of Elements | 2 |
| شماره محصول پایه | 74HC390 |
| دمای عملیاتی | -55°C ~ 125°C |
| بسته دستگاه تأمین کننده | 16-SOEIAJ |
| Number of Bits per Element | 4 |
بستهبندی
-
MSL
-

