نوع
DMM Test Leads
سری
BU
امتیازها
CAT III 1000V, CAT IV 600V
محتوا
2 Leads, Black and Red
مطابق RoHS
چرا ما
ضمانت کیفیت
تضمین کیفیت
ایمن ESD
محافظت ضد استاتیک
ارسال جهانی
ارسال سریع
پاسخ سریع
درخواست سریع
درخواست قیمت
قیمت نمایش داده نمیشود؟ یک درخواست بفرستید، فوراً پاسخ میدهیم.
حداقل سفارش1 عدد
بستهبندی حرفهای
بستهبندی اصلی
مهر و موم کارخانه، سینی ESD
محافظت با رطوبتگیر
کارت نشانگر رطوبت و سیلیکاژل شامل
مهر و موم خلاء
کیسه مانع رطوبت، پر شده با نیتروژن
بستهبندی ایمن
فوم ضد لرزش، برچسب ضد ضربه
| پارامتر | مقدار |
|---|---|
| دستهبندی | Banana, Meter Interface |
| تولیدکننده | Mueller Electric Co |
| نوع | DMM Test Leads |
| سری | BU |
| امتیازها | CAT III 1000V, CAT IV 600V |
| محتوا | 2 Leads, Black and Red |
| بسته بندی | Bulk |
| قطر سیم | 18 AWG |
| وضعیت قطعه | Active |
| Cable Length | 47.2" (1200.00mm) |
| تولید کننده | Mueller Electric Co |
| 1st Connector | Banana Plug, Single, Sheathed, Right Angle |
| اتصال دوم | Test Probe |
| Configuration | Banana to Test Probe |
| Stacking Method | Non Stackable |
| ولتاژ - نامی | 1000V (1kV) |
| شماره محصول پایه | BU-P5519 |
| رتبه فعلی (آمپر) | 10A |
| مواد - عایق | Silicone |
بستهبندی
-
MSL
-

