ارتفاع
0.012" (0.30mm)
سری
ATSC
بسته بندی
Tape & Reel (TR)
تحمل
±15%
مطابق RoHS
چرا ما
ضمانت کیفیت
تضمین کیفیت
ایمن ESD
محافظت ضد استاتیک
ارسال جهانی
ارسال سریع
پاسخ سریع
درخواست سریع
درخواست قیمت
قیمت نمایش داده نمیشود؟ یک درخواست بفرستید، فوراً پاسخ میدهیم.
حداقل سفارش1 عدد
بستهبندی حرفهای
بستهبندی اصلی
مهر و موم کارخانه، سینی ESD
محافظت با رطوبتگیر
کارت نشانگر رطوبت و سیلیکاژل شامل
مهر و موم خلاء
کیسه مانع رطوبت، پر شده با نیتروژن
بستهبندی ایمن
فوم ضد لرزش، برچسب ضد ضربه
| پارامتر | مقدار |
|---|---|
| دستهبندی | Silicon Capacitors |
| تولیدکننده | Murata Electronics |
| ارتفاع | 0.012" (0.30mm) |
| سری | ATSC |
| ویژگیها | - |
| بسته بندی | Tape & Reel (TR) |
| تحمل | ±15% |
| ظرفیت | 0.1 µF |
| وضعیت قطعه | Active |
| برنامهها | High Stability, High Temperature, Wirebond and Embedded |
| تولید کننده | Murata Electronics |
| بسته / مورد | 0605 (1513 Metric) |
| اندازه / ابعاد | 0.063" L x 0.052" W (1.59mm x 1.32mm) |
| شماره محصول پایه | 935174 |
| ولتاژ - شکست | 30 V |
| دمای عملیاتی | -55°C ~ 200°C |
| ESL (Equivalent Series Inductance) | - |
بستهبندی
-
MSL
-

