خروجی
Active Low
دقت
±3°C
بسته بندی
Bulk
نوع خروجی
Open Collector
مطابق RoHS
چرا ما
ضمانت کیفیت
تضمین کیفیت
ایمن ESD
محافظت ضد استاتیک
ارسال جهانی
ارسال سریع
پاسخ سریع
درخواست سریع
درخواست قیمت
قیمت نمایش داده نمیشود؟ یک درخواست بفرستید، فوراً پاسخ میدهیم.
حداقل سفارش1 عدد
بستهبندی حرفهای
بستهبندی اصلی
مهر و موم کارخانه، سینی ESD
محافظت با رطوبتگیر
کارت نشانگر رطوبت و سیلیکاژل شامل
مهر و موم خلاء
کیسه مانع رطوبت، پر شده با نیتروژن
بستهبندی ایمن
فوم ضد لرزش، برچسب ضد ضربه
| پارامتر | مقدار |
|---|---|
| دستهبندی | Thermostats - Solid State |
| تولیدکننده | National Semiconductor |
| خروجی | Active Low |
| سری | - |
| دقت | ±3°C |
| ویژگیها | - |
| بسته بندی | Bulk |
| نوع خروجی | Open Collector |
| وضعیت قطعه | Active |
| تولید کننده | National Semiconductor |
| نوع نصب | Surface Mount |
| بسته / مورد | 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width) |
| Output Function | /OverTemp |
| فعلی - تأمین | 250µA (Max) |
| ولتاژ - تأمین | 2.7 V ~ 10 V |
| شماره محصول پایه | LM66 |
| دمای عملیاتی | -40°C ~ 125°C |
| Selectable Hysteresis | No |
| دمای سوئیچینگ | 73°C, 82°C |
| جاری - خروجی (حداکثر) | - |
| بسته دستگاه تأمین کننده | 8-SOIC |
| Trip Temperature Threshold | Hot |
بستهبندی
-
MSL
-


