نوع
LED Module
رنگ
White, Warm
ارتفاع
6.00mm
سری
SSB1
مطابق RoHS
چرا ما
ضمانت کیفیت
تضمین کیفیت
ایمن ESD
محافظت ضد استاتیک
ارسال جهانی
ارسال سریع
پاسخ سریع
درخواست سریع
درخواست قیمت
قیمت نمایش داده نمیشود؟ یک درخواست بفرستید، فوراً پاسخ میدهیم.
حداقل سفارش1 عدد
بستهبندی حرفهای
بستهبندی اصلی
مهر و موم کارخانه، سینی ESD
محافظت با رطوبتگیر
کارت نشانگر رطوبت و سیلیکاژل شامل
مهر و موم خلاء
کیسه مانع رطوبت، پر شده با نیتروژن
بستهبندی ایمن
فوم ضد لرزش، برچسب ضد ضربه
| پارامتر | مقدار |
|---|---|
| دستهبندی | LED COBs, Engines, Modules, Strips |
| تولیدکننده | New Energy |
| نوع | LED Module |
| رنگ | White, Warm |
| ارتفاع | 6.00mm |
| سری | SSB1 |
| CCT (K) | 3500K |
| ویژگیها | - |
| Lens Type | Flat |
| بسته بندی | Tray |
| طول موج | - |
| وضعیت قطعه | Active |
| تولید کننده | New Energy |
| Configuration | Linear Light Strip |
| فعلی - حداکثر | 600mA |
| Viewing Angle | - |
| Current - Test | 400mA |
| اندازه / ابعاد | 559.50mm L x 22.00mm W |
| Temperature - Test | 50°C |
| شماره محصول پایه | SSB1-48 |
| CRI (Color Rendering Index) | 80 |
| Light Emitting Surface (LES) | - |
| Lumens/Watt @ Current - Test | 164 lm/W |
| ولتاژ - مستقیم (Vf) (نوعی) | 34.4V |
| Luminous Flux @ Current/Temperature | 2280lm (Typ) |
بستهبندی
-
MSL
-


