سری
74AUP
ویژگیها
Schmitt Trigger
بسته بندی
Tape & Reel (TR)
Logic Type
NAND Gate
چرا ما
ضمانت کیفیت
تضمین کیفیت
ایمن ESD
محافظت ضد استاتیک
ارسال جهانی
ارسال سریع
پاسخ سریع
درخواست سریع
درخواست قیمت
قیمت نمایش داده نمیشود؟ یک درخواست بفرستید، فوراً پاسخ میدهیم.
حداقل سفارش1 عدد
بستهبندی حرفهای
بستهبندی اصلی
مهر و موم کارخانه، سینی ESD
محافظت با رطوبتگیر
کارت نشانگر رطوبت و سیلیکاژل شامل
مهر و موم خلاء
کیسه مانع رطوبت، پر شده با نیتروژن
بستهبندی ایمن
فوم ضد لرزش، برچسب ضد ضربه
| پارامتر | مقدار |
|---|---|
| دستهبندی | Gates and Inverters |
| تولیدکننده | Nexperia USA Inc. |
| نمره | - |
| سری | 74AUP |
| ویژگیها | Schmitt Trigger |
| بسته بندی | Tape & Reel (TR) |
| Logic Type | NAND Gate |
| وضعیت قطعه | Active |
| نوع نصب | Surface Mount, Wettable Flank |
| صلاحیت | - |
| بسته / مورد | 4-XDFN Exposed Pad |
| تعداد ورودیها | 2 |
| ولتاژ - تأمین | 0.8V ~ 3.6V |
| تعداد مدارها | 1 |
| دمای عملیاتی | -40°C ~ 125°C |
| Input Logic Level - Low | 0.6V ~ 1.24V |
| بسته دستگاه تأمین کننده | 5-XSON (1.1x0.85) |
| Input Logic Level - High | 0.6V ~ 2.29V |
| Current - Quiescent (Max) | 500 nA |
| جاری - خروجی بالا، پایین | 4mA, 4mA |
| Max Propagation Delay @ V, Max CL | 7.8ns @ 3.3V, 30pF |
بستهبندی
-
MSL
-

