سری
74HCS
ویژگیها
Schmitt Trigger Input
بسته بندی
Tape & Reel (TR)
Logic Type
Inverter
چرا ما
ضمانت کیفیت
تضمین کیفیت
ایمن ESD
محافظت ضد استاتیک
ارسال جهانی
ارسال سریع
پاسخ سریع
درخواست سریع
درخواست قیمت
قیمت نمایش داده نمیشود؟ یک درخواست بفرستید، فوراً پاسخ میدهیم.
حداقل سفارش1 عدد
بستهبندی حرفهای
بستهبندی اصلی
مهر و موم کارخانه، سینی ESD
محافظت با رطوبتگیر
کارت نشانگر رطوبت و سیلیکاژل شامل
مهر و موم خلاء
کیسه مانع رطوبت، پر شده با نیتروژن
بستهبندی ایمن
فوم ضد لرزش، برچسب ضد ضربه
| پارامتر | مقدار |
|---|---|
| دستهبندی | Gates and Inverters |
| تولیدکننده | Nexperia USA Inc. |
| نمره | - |
| سری | 74HCS |
| ویژگیها | Schmitt Trigger Input |
| بسته بندی | Tape & Reel (TR) |
| Logic Type | Inverter |
| وضعیت قطعه | Active |
| نوع نصب | Surface Mount |
| صلاحیت | - |
| بسته / مورد | 14-SOIC (0.154", 3.90mm Width) |
| تعداد ورودیها | 6 |
| ولتاژ - تأمین | 2V ~ 6V |
| تعداد مدارها | 6 |
| دمای عملیاتی | -40°C ~ 125°C |
| Input Logic Level - Low | 1V ~ 3V |
| بسته دستگاه تأمین کننده | 14-SO |
| Input Logic Level - High | 1.5V ~ 4.2V |
| Current - Quiescent (Max) | 2 µA |
| جاری - خروجی بالا، پایین | 7.8mA, 7.8mA |
| Max Propagation Delay @ V, Max CL | 16ns @ 6V, 50pF |
بستهبندی
-
MSL
-

