سری
0805
بسته بندی
Tape & Reel (TR)
تحمل
±10%
ظرفیت
100 pF
مطابق RoHS
چرا ما
ضمانت کیفیت
تضمین کیفیت
ایمن ESD
محافظت ضد استاتیک
ارسال جهانی
ارسال سریع
پاسخ سریع
درخواست سریع
درخواست قیمت
قیمت نمایش داده نمیشود؟ یک درخواست بفرستید، فوراً پاسخ میدهیم.
حداقل سفارش1 عدد
بستهبندی حرفهای
بستهبندی اصلی
مهر و موم کارخانه، سینی ESD
محافظت با رطوبتگیر
کارت نشانگر رطوبت و سیلیکاژل شامل
مهر و موم خلاء
کیسه مانع رطوبت، پر شده با نیتروژن
بستهبندی ایمن
فوم ضد لرزش، برچسب ضد ضربه
| پارامتر | مقدار |
|---|---|
| دستهبندی | Ceramic Capacitors |
| تولیدکننده | NextGen Components |
| سری | 0805 |
| امتیازها | - |
| ویژگیها | - |
| بسته بندی | Tape & Reel (TR) |
| تحمل | ±10% |
| ظرفیت | 100 pF |
| وضعیت قطعه | Active |
| برنامهها | General Purpose |
| نرخ شکست | - |
| نوع نصب | Surface Mount, MLCC |
| بسته / مورد | 0805 (2012 Metric) |
| Thickness (Max) | 0.039" (1.00mm) |
| ولتاژ - نامی | 50V |
| اندازه / ابعاد | 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm) |
| ارتفاع - نشسته (حداکثر) | - |
| دمای عملیاتی | -55°C ~ 125°C |
| ضریب دما | X7R |
بستهبندی
-
MSL
-


