تابع
Audio Tone Processor
رابط
Serial
بسته بندی
Tape & Reel (TR) || Cut Tape (CT) || Digi-Reel®
وضعیت قطعه
Active
مطابق RoHS
چرا ما
ضمانت کیفیت
تضمین کیفیت
ایمن ESD
محافظت ضد استاتیک
ارسال جهانی
ارسال سریع
پاسخ سریع
درخواست سریع
درخواست قیمت
قیمت نمایش داده نمیشود؟ یک درخواست بفرستید، فوراً پاسخ میدهیم.
حداقل سفارش1 عدد
بستهبندی حرفهای
بستهبندی اصلی
مهر و موم کارخانه، سینی ESD
محافظت با رطوبتگیر
کارت نشانگر رطوبت و سیلیکاژل شامل
مهر و موم خلاء
کیسه مانع رطوبت، پر شده با نیتروژن
بستهبندی ایمن
فوم ضد لرزش، برچسب ضد ضربه
| پارامتر | مقدار |
|---|---|
| دستهبندی | Audio Special Purpose |
| تولیدکننده | Nisshinbo Micro Devices Inc. |
| سری | - |
| تابع | Audio Tone Processor |
| رابط | Serial |
| بسته بندی | Tape & Reel (TR) || Cut Tape (CT) || Digi-Reel® |
| وضعیت قطعه | Active |
| برنامهها | Audio Systems |
| تولید کننده | Nisshinbo Micro Devices Inc. |
| نوع نصب | Surface Mount |
| بسته / مورد | 32-LSSOP (0.220", 5.60mm Width) |
| مشخصات | - |
| ولتاژ - تأمین | 3V ~ 5.5V, ±10V ~ 18V |
| تعداد کانالها | 2 |
| شماره محصول پایه | NJU72322 |
| دمای عملیاتی | -40°C ~ 85°C (TA) |
| بسته دستگاه تأمین کننده | 32-SSOP |
بستهبندی
-
MSL
-


