نوع
Permanent Magnet
سری
PM
نوع سیم پیچ
Bipolar
بسته بندی
Bulk
مطابق RoHS
چرا ما
ضمانت کیفیت
تضمین کیفیت
ایمن ESD
محافظت ضد استاتیک
ارسال جهانی
ارسال سریع
پاسخ سریع
درخواست سریع
درخواست قیمت
قیمت نمایش داده نمیشود؟ یک درخواست بفرستید، فوراً پاسخ میدهیم.
حداقل سفارش1 عدد
بستهبندی حرفهای
بستهبندی اصلی
مهر و موم کارخانه، سینی ESD
محافظت با رطوبتگیر
کارت نشانگر رطوبت و سیلیکاژل شامل
مهر و موم خلاء
کیسه مانع رطوبت، پر شده با نیتروژن
بستهبندی ایمن
فوم ضد لرزش، برچسب ضد ضربه
| پارامتر | مقدار |
|---|---|
| دستهبندی | Stepper Motors |
| تولیدکننده | NMB Technologies Corporation |
| نوع | Permanent Magnet |
| سری | PM |
| دقت | - |
| ویژگیها | - |
| نوع سیم پیچ | Bipolar |
| بسته بندی | Bulk |
| زاویه گام | 18° |
| وضعیت قطعه | Active |
| اینرسی روتور | - |
| سازمان تأیید | - |
| مقاومت سیم پیچ | 24 Ohms |
| ولتاژ - نامی | 3VDC |
| قطر - شافت | 0.031" (0.80mm) |
| اندازه / ابعاد | Round - 0.197" Dia (5.00mm) |
| سبک خاتمه | Through Hole |
| مرحله در هر چرخش | 20.0 |
| فاصله سوراخهای نصب | - |
| دمای عملیاتی | -10°C ~ 50°C |
| طول - شفت و بلبرینگ | - |
| گشتاور - نگهداشتن (اونس-اینچ / میلینیوتنمتر) | - |
بستهبندی
-
MSL
-

