GPIO
31
نوع
TxRx + MCU
سری
nRF54L
پروتکل
Bluetooth v6.0, Matter, Thread
مطابق RoHS
چرا ما
ضمانت کیفیت
تضمین کیفیت
ایمن ESD
محافظت ضد استاتیک
ارسال جهانی
ارسال سریع
پاسخ سریع
درخواست سریع
درخواست قیمت
قیمت نمایش داده نمیشود؟ یک درخواست بفرستید، فوراً پاسخ میدهیم.
حداقل سفارش1 عدد
بستهبندی حرفهای
بستهبندی اصلی
مهر و موم کارخانه، سینی ESD
محافظت با رطوبتگیر
کارت نشانگر رطوبت و سیلیکاژل شامل
مهر و موم خلاء
کیسه مانع رطوبت، پر شده با نیتروژن
بستهبندی ایمن
فوم ضد لرزش، برچسب ضد ضربه
| پارامتر | مقدار |
|---|---|
| دستهبندی | RF Transceiver ICs |
| تولیدکننده | Nordic Semiconductor ASA |
| GPIO | 31 |
| نوع | TxRx + MCU |
| نمره | - |
| سری | nRF54L |
| پروتکل | Bluetooth v6.0, Matter, Thread |
| فرکانس | - |
| بسته بندی | Tape & Reel (TR) || Cut Tape (CT) || Digi-Reel® |
| Modulation | FSK |
| اندازه حافظه | 1MB Flash, 192kB RAM |
| وضعیت قطعه | Active |
| حساسیت | -104dBm |
| نوع نصب | Surface Mount |
| صلاحیت | - |
| بسته / مورد | 48-VFQFN Exposed Pad |
| Power - Output | 8dBm |
| نرخ داده (حداکثر) | 4Mbps |
| ولتاژ - تأمین | 1.7V ~ 3.6V |
| Serial Interfaces | GPIO, I2C, I2S, SPI, UART |
| RF Family/Standard | 802.15.4, Bluetooth |
| شماره محصول پایه | NRF54L10 |
| Current - Receiving | 3.2mA |
| دمای عملیاتی | -40°C ~ 105°C (TA) |
| Current - Transmitting | 5mA ~ 10mA |
| بسته دستگاه تأمین کننده | 48-QFN (6x6) |
بستهبندی
-
MSL
-

