نمره
Automotive
خروجی
Ratiometric, Voltage
سری
NSM2012
دقت
±1.5%
مطابق RoHS
چرا ما
ضمانت کیفیت
تضمین کیفیت
ایمن ESD
محافظت ضد استاتیک
ارسال جهانی
ارسال سریع
پاسخ سریع
درخواست سریع
درخواست قیمت
قیمت نمایش داده نمیشود؟ یک درخواست بفرستید، فوراً پاسخ میدهیم.
حداقل سفارش1 عدد
بستهبندی حرفهای
بستهبندی اصلی
مهر و موم کارخانه، سینی ESD
محافظت با رطوبتگیر
کارت نشانگر رطوبت و سیلیکاژل شامل
مهر و موم خلاء
کیسه مانع رطوبت، پر شده با نیتروژن
بستهبندی ایمن
فوم ضد لرزش، برچسب ضد ضربه
| پارامتر | مقدار |
|---|---|
| دستهبندی | Current Sensors |
| تولیدکننده | NOVOSENSE |
| نمره | Automotive |
| خروجی | Ratiometric, Voltage |
| سری | NSM2012 |
| دقت | ±1.5% |
| فرکانس | DC ~ 400kHz |
| Linearity | ±0.2% |
| بسته بندی | Tape & Reel (TR) || Cut Tape (CT) || Digi-Reel® |
| وضعیت قطعه | Active |
| حساسیت | 100mV/A |
| نوع سنسور | Hall Effect |
| قطبش | Bidirectional |
| For Measuring | AC/DC |
| نوع نصب | Surface Mount |
| صلاحیت | AEC-Q100 |
| Response Time | 1.5µs |
| بسته / مورد | 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width) |
| ولتاژ - تأمین | 4.5V ~ 5.5V |
| Current - Sensing | ±20A |
| تعداد کانالها | 1 |
| دمای عملیاتی | -40°C ~ 125°C |
| جاری - تأمین (حداکثر) | 15mA |
بستهبندی
-
MSL
-

