RF Type
General Purpose
Impedance
50Ohm
Isolation
30dB (min)
بسته بندی
Bulk
مطابق RoHS
چرا ما
ضمانت کیفیت
تضمین کیفیت
ایمن ESD
محافظت ضد استاتیک
ارسال جهانی
ارسال سریع
پاسخ سریع
درخواست سریع
درخواست قیمت
قیمت نمایش داده نمیشود؟ یک درخواست بفرستید، فوراً پاسخ میدهیم.
حداقل سفارش1 عدد
بستهبندی حرفهای
بستهبندی اصلی
مهر و موم کارخانه، سینی ESD
محافظت با رطوبتگیر
کارت نشانگر رطوبت و سیلیکاژل شامل
مهر و موم خلاء
کیسه مانع رطوبت، پر شده با نیتروژن
بستهبندی ایمن
فوم ضد لرزش، برچسب ضد ضربه
| پارامتر | مقدار |
|---|---|
| دستهبندی | RF Switches |
| تولیدکننده | NXP Semiconductors |
| IIP3 | - |
| P1dB | - |
| سری | - |
| مدار | - |
| RF Type | General Purpose |
| ویژگیها | - |
| توپولوژی | - |
| Impedance | 50Ohm |
| Isolation | 30dB (min) |
| بسته بندی | Bulk |
| وضعیت قطعه | Obsolete |
| تولید کننده | NXP Semiconductors |
| نوع نصب | Surface Mount |
| افت درج | 2.5dB (max) |
| بسته / مورد | TO-253-4, TO-253AA |
| Test Frequency | 1GHz |
| محدوده فرکانس | 0Hz ~ 1GHz |
| ولتاژ - تأمین | - |
| دمای عملیاتی | - |
| بسته دستگاه تأمین کننده | SOT-143B |
بستهبندی
-
MSL
-

