سری
GreenChip™ II
توپولوژی
Flyback
بسته بندی
Bulk
وضعیت قطعه
Obsolete
مطابق RoHS
چرا ما
ضمانت کیفیت
تضمین کیفیت
ایمن ESD
محافظت ضد استاتیک
ارسال جهانی
ارسال سریع
پاسخ سریع
درخواست سریع
درخواست قیمت
قیمت نمایش داده نمیشود؟ یک درخواست بفرستید، فوراً پاسخ میدهیم.
حداقل سفارش1 عدد
بستهبندی حرفهای
بستهبندی اصلی
مهر و موم کارخانه، سینی ESD
محافظت با رطوبتگیر
کارت نشانگر رطوبت و سیلیکاژل شامل
مهر و موم خلاء
کیسه مانع رطوبت، پر شده با نیتروژن
بستهبندی ایمن
فوم ضد لرزش، برچسب ضد ضربه
| پارامتر | مقدار |
|---|---|
| دستهبندی | AC DC Converters, Offline Switchers |
| تولیدکننده | NXP Semiconductors |
| سری | GreenChip™ II |
| توپولوژی | Flyback |
| بسته بندی | Bulk |
| چرخه وظیفه | - |
| وضعیت قطعه | Obsolete |
| تولید کننده | NXP Semiconductors |
| نوع نصب | Surface Mount |
| توان (وات) | 250 W |
| بسته / مورد | 14-SOIC (0.154", 3.90mm Width) |
| ویژگیهای کنترل | - |
| حفاظت در برابر خطا | Current Limiting, Over Power, Over Temperature, Over Voltage, Short Circuit |
| Output Isolation | Isolated |
| سوئیچ(های) داخلی | No |
| Voltage - Start Up | 11 V |
| ولتاژ - شکست | 650V |
| Frequency - Switching | 25kHz ~ 175kHz |
| دمای عملیاتی | -20°C ~ 145°C (TJ) |
| بسته دستگاه تأمین کننده | 14-SO |
| ولتاژ - منبع (Vcc/Vdd) | 8.7V ~ 20V |
بستهبندی
-
MSL
-


