نوع
D-Type
سری
74LVT
تابع
Master Reset
بسته بندی
Tape & Reel (TR)
مطابق RoHS
چرا ما
ضمانت کیفیت
تضمین کیفیت
ایمن ESD
محافظت ضد استاتیک
ارسال جهانی
ارسال سریع
پاسخ سریع
درخواست سریع
درخواست قیمت
قیمت نمایش داده نمیشود؟ یک درخواست بفرستید، فوراً پاسخ میدهیم.
حداقل سفارش1 عدد
بستهبندی حرفهای
بستهبندی اصلی
مهر و موم کارخانه، سینی ESD
محافظت با رطوبتگیر
کارت نشانگر رطوبت و سیلیکاژل شامل
مهر و موم خلاء
کیسه مانع رطوبت، پر شده با نیتروژن
بستهبندی ایمن
فوم ضد لرزش، برچسب ضد ضربه
| پارامتر | مقدار |
|---|---|
| دستهبندی | Flip Flops |
| تولیدکننده | NXP USA Inc. |
| نوع | D-Type |
| سری | 74LVT |
| تابع | Master Reset |
| بسته بندی | Tape & Reel (TR) |
| نوع خروجی | Non-Inverted |
| وضعیت قطعه | Obsolete |
| تولید کننده | NXP USA Inc. |
| Trigger Type | Positive Edge |
| نوع نصب | Surface Mount |
| بسته / مورد | 20-SSOP (0.209", 5.30mm Width) |
| Clock Frequency | 150 MHz |
| ولتاژ - تأمین | 2.7V ~ 3.6V |
| Input Capacitance | 4 pF |
| Number of Elements | 1 |
| شماره محصول پایه | 74LVT273 |
| دمای عملیاتی | -40°C ~ 85°C (TA) |
| بسته دستگاه تأمین کننده | 20-SSOP |
| جریان - ساکن (Iq) | 190 µA |
| جاری - خروجی بالا، پایین | 32mA, 64mA |
| Number of Bits per Element | 8 |
| Max Propagation Delay @ V, Max CL | 5.5ns @ 3.3V, 50pF |
بستهبندی
-
MSL
-


