ویژگیها
Auto-Direction Sensing
بسته بندی
Tape & Reel (TR)
نوع خروجی
Open Drain
وضعیت قطعه
Obsolete
مطابق RoHS
چرا ما
ضمانت کیفیت
تضمین کیفیت
ایمن ESD
محافظت ضد استاتیک
ارسال جهانی
ارسال سریع
پاسخ سریع
درخواست سریع
درخواست قیمت
قیمت نمایش داده نمیشود؟ یک درخواست بفرستید، فوراً پاسخ میدهیم.
حداقل سفارش1 عدد
بستهبندی حرفهای
بستهبندی اصلی
مهر و موم کارخانه، سینی ESD
محافظت با رطوبتگیر
کارت نشانگر رطوبت و سیلیکاژل شامل
مهر و موم خلاء
کیسه مانع رطوبت، پر شده با نیتروژن
بستهبندی ایمن
فوم ضد لرزش، برچسب ضد ضربه
| پارامتر | مقدار |
|---|---|
| دستهبندی | Translators, Level Shifters |
| تولیدکننده | NXP USA Inc. |
| سری | - |
| ویژگیها | Auto-Direction Sensing |
| نرخ داده | - |
| بسته بندی | Tape & Reel (TR) |
| نوع خروجی | Open Drain |
| وضعیت قطعه | Obsolete |
| Channel Type | Bidirectional |
| Input Signal | - |
| تولید کننده | NXP USA Inc. |
| نوع نصب | Surface Mount |
| Output Signal | - |
| بسته / مورد | 8-XFQFN Exposed Pad |
| Voltage - VCCA | 1 V ~ 5.5 V |
| Voltage - VCCB | 1 V ~ 5.5 V |
| Translator Type | Voltage Level |
| تعداد مدارها | 1 |
| شماره محصول پایه | GTL2002 |
| Channels per Circuit | 2 |
| دمای عملیاتی | -40°C ~ 85°C (TA) |
| بسته دستگاه تأمین کننده | 8-XQFNU (1.6x1.6) |
بستهبندی
-
MSL
-


