Axis
X, Y, Z
نوع
Analog
ویژگیها
Selectable Scale, Sleep Mode
پهنای باند
400Hz (X,Y), 300Hz (Z)
مطابق RoHS
چرا ما
ضمانت کیفیت
تضمین کیفیت
ایمن ESD
محافظت ضد استاتیک
ارسال جهانی
ارسال سریع
پاسخ سریع
درخواست سریع
درخواست قیمت
قیمت نمایش داده نمیشود؟ یک درخواست بفرستید، فوراً پاسخ میدهیم.
حداقل سفارش1 عدد
بستهبندی حرفهای
بستهبندی اصلی
مهر و موم کارخانه، سینی ESD
محافظت با رطوبتگیر
کارت نشانگر رطوبت و سیلیکاژل شامل
مهر و موم خلاء
کیسه مانع رطوبت، پر شده با نیتروژن
بستهبندی ایمن
فوم ضد لرزش، برچسب ضد ضربه
| پارامتر | مقدار |
|---|---|
| دستهبندی | Accelerometers |
| تولیدکننده | NXP USA Inc. |
| Axis | X, Y, Z |
| نوع | Analog |
| سری | - |
| ویژگیها | Selectable Scale, Sleep Mode |
| پهنای باند | 400Hz (X,Y), 300Hz (Z) |
| بسته بندی | Tape & Reel (TR) |
| نوع خروجی | Analog Voltage |
| وضعیت قطعه | Obsolete |
| تولید کننده | NXP USA Inc. |
| نوع نصب | Surface Mount |
| بسته / مورد | 14-TFLGA |
| ولتاژ - تأمین | 2.2V ~ 3.6V |
| Acceleration Range | ±1.5g, 6g |
| Sensitivity (mV/g) | 800 (±1.5g) ~ 206 (±6g) |
| شماره محصول پایه | MMA73 |
| Sensitivity (LSB/g) | - |
| دمای عملیاتی | -40°C ~ 85°C |
| بسته دستگاه تأمین کننده | 14-LGA (3x5) |
بستهبندی
-
MSL
-


