نوع
Power Switch
Dimming
I2C
فرکانس
100kHz ~ 1MHz
بسته بندی
Tape & Reel (TR) || Cut Tape (CT) || Digi-Reel®
مطابق RoHS
چرا ما
ضمانت کیفیت
تضمین کیفیت
ایمن ESD
محافظت ضد استاتیک
ارسال جهانی
ارسال سریع
پاسخ سریع
درخواست سریع
درخواست قیمت
قیمت نمایش داده نمیشود؟ یک درخواست بفرستید، فوراً پاسخ میدهیم.
حداقل سفارش1 عدد
بستهبندی حرفهای
بستهبندی اصلی
مهر و موم کارخانه، سینی ESD
محافظت با رطوبتگیر
کارت نشانگر رطوبت و سیلیکاژل شامل
مهر و موم خلاء
کیسه مانع رطوبت، پر شده با نیتروژن
بستهبندی ایمن
فوم ضد لرزش، برچسب ضد ضربه
| پارامتر | مقدار |
|---|---|
| دستهبندی | LED Drivers |
| تولیدکننده | NXP USA Inc. |
| نوع | Power Switch |
| سری | - |
| Dimming | I2C |
| توپولوژی | - |
| فرکانس | 100kHz ~ 1MHz |
| بسته بندی | Tape & Reel (TR) || Cut Tape (CT) || Digi-Reel® |
| وضعیت قطعه | Active |
| برنامهها | Backlight |
| تولید کننده | NXP USA Inc. |
| نوع نصب | Surface Mount |
| بسته / مورد | 8-TSSOP, 8-MSOP (0.118", 3.00mm Width) |
| ولتاژ - خروجی | 5.5V |
| تعداد خروجیها | 4 |
| سوئیچ(های) داخلی | Yes |
| شماره محصول پایه | PCA9632 |
| دمای عملیاتی | -40°C ~ 85°C (TA) |
| Voltage - Supply (Max) | 5.5V |
| Voltage - Supply (Min) | 2.3V |
| بسته دستگاه تأمین کننده | 8-TSSOP |
| جاری - خروجی / کانال | 25mA |
بستهبندی
-
MSL
-


