نوع
Front End
سری
CAR0812DC (850W)
بسته بندی
Box
کارآمدی
92%
مطابق RoHS
چرا ما
ضمانت کیفیت
تضمین کیفیت
ایمن ESD
محافظت ضد استاتیک
ارسال جهانی
ارسال سریع
پاسخ سریع
درخواست سریع
درخواست قیمت
قیمت نمایش داده نمیشود؟ یک درخواست بفرستید، فوراً پاسخ میدهیم.
حداقل سفارش1 عدد
بستهبندی حرفهای
بستهبندی اصلی
مهر و موم کارخانه، سینی ESD
محافظت با رطوبتگیر
کارت نشانگر رطوبت و سیلیکاژل شامل
مهر و موم خلاء
کیسه مانع رطوبت، پر شده با نیتروژن
بستهبندی ایمن
فوم ضد لرزش، برچسب ضد ضربه
| پارامتر | مقدار |
|---|---|
| دستهبندی | DC DC Converters |
| تولیدکننده | OmniOn Power™ |
| نوع | Front End |
| سری | CAR0812DC (850W) |
| بسته بندی | Box |
| کارآمدی | 92% |
| وضعیت قطعه | Active |
| برنامهها | ITE (Commercial) |
| تولید کننده | OmniOn Power™ |
| نوع نصب | Rack Mount |
| توان (وات) | 850W |
| سازمان تأیید | CE |
| اندازه / ابعاد | 9.54" L x 3.38" W x 1.61" H (242.3mm x 85.9mm x 40.9mm) |
| تعداد خروجیها | 1 |
| ولتاژ - خروجی ۱ | 12V |
| ولتاژ - خروجی 2 | - |
| ولتاژ - خروجی ۳ | - |
| ولتاژ - خروجی ۴ | - |
| شماره محصول پایه | CAR0812 |
| دمای عملیاتی | -10°C ~ 70°C (With Derating) |
| ولتاژ - ورودی (حداکثر) | -75V |
| ولتاژ - ورودی (حداقل) | -36V |
| جاری - خروجی (حداکثر) | 71A |
بستهبندی
-
MSL
-


