نوع
Enclosed
سری
S8E3 (30W)
ویژگیها
Adjustable Output
بسته بندی
Bulk
مطابق RoHS
چرا ما
ضمانت کیفیت
تضمین کیفیت
ایمن ESD
محافظت ضد استاتیک
ارسال جهانی
ارسال سریع
پاسخ سریع
درخواست سریع
درخواست قیمت
قیمت نمایش داده نمیشود؟ یک درخواست بفرستید، فوراً پاسخ میدهیم.
حداقل سفارش1 عدد
بستهبندی حرفهای
بستهبندی اصلی
مهر و موم کارخانه، سینی ESD
محافظت با رطوبتگیر
کارت نشانگر رطوبت و سیلیکاژل شامل
مهر و موم خلاء
کیسه مانع رطوبت، پر شده با نیتروژن
بستهبندی ایمن
فوم ضد لرزش، برچسب ضد ضربه
| پارامتر | مقدار |
|---|---|
| دستهبندی | AC DC Converters |
| تولیدکننده | Omron Automation and Safety |
| نوع | Enclosed |
| سری | S8E3 (30W) |
| ویژگیها | Adjustable Output |
| بسته بندی | Bulk |
| کارآمدی | 73% |
| وضعیت قطعه | Obsolete |
| برنامهها | ITE (Commercial) |
| نوع نصب | Chassis Mount |
| توان (وات) | 30W |
| سازمان تأیید | CSA, UR |
| ولتاژ - ورودی | 85 ~ 132 VAC |
| اندازه / ابعاد | 6.77" L x 2.71" W x 1.30" H (172.0mm x 69.0mm x 33.0mm) |
| تعداد خروجیها | 3 |
| فعلی - خروجی 1 | 3 A |
| فعلی - خروجی ۲ | 1.2 A |
| Current - Output 3 | 300 mA |
| ولتاژ - خروجی ۱ | 5V |
| ولتاژ - خروجی 2 | 12V |
| ولتاژ - خروجی ۳ | -12V |
| ولتاژ - خروجی ۴ | - |
| ولتاژ - خروجی 6 | - |
| ولتاژ - ایزولاسیون | 2 kV |
| حداقل بار مورد نیاز | - |
| دمای عملیاتی | -10°C ~ 70°C (With Derating) |
بستهبندی
-
MSL
-


