سری
S8JX-G (50W)
ویژگیها
Load Sharing, Universal Input
بسته بندی
Box
کارآمدی
76%
چرا ما
ضمانت کیفیت
تضمین کیفیت
ایمن ESD
محافظت ضد استاتیک
ارسال جهانی
ارسال سریع
پاسخ سریع
درخواست سریع
درخواست قیمت
قیمت نمایش داده نمیشود؟ یک درخواست بفرستید، فوراً پاسخ میدهیم.
حداقل سفارش1 عدد
بستهبندی حرفهای
بستهبندی اصلی
مهر و موم کارخانه، سینی ESD
محافظت با رطوبتگیر
کارت نشانگر رطوبت و سیلیکاژل شامل
مهر و موم خلاء
کیسه مانع رطوبت، پر شده با نیتروژن
بستهبندی ایمن
فوم ضد لرزش، برچسب ضد ضربه
| پارامتر | مقدار |
|---|---|
| دستهبندی | Industrial, DIN Rail Power Supplies |
| تولیدکننده | Omron Automation and Safety |
| سری | S8JX-G (50W) |
| ویژگیها | Load Sharing, Universal Input |
| بسته بندی | Box |
| کارآمدی | 76% |
| نوع ورودی | AC |
| وضعیت قطعه | Obsolete |
| برنامهها | ITE (Commercial) |
| تولید کننده | Omron Automation and Safety |
| توان (وات) | 50W |
| سازمان تأیید | CE |
| اندازه / ابعاد | 4.90" L x 1.57" W x 3.82" H (124.5mm x 40.0mm x 97.0mm) |
| تعداد خروجیها | 1 |
| ولتاژ AC - ورودی | 85 ~ 264 VAC |
| ولتاژ - خروجی ۱ | 5V |
| ولتاژ - خروجی 2 | - |
| ولتاژ - خروجی ۳ | - |
| ولتاژ - خروجی ۴ | - |
| ولتاژ - خروجی 5 | - |
| ولتاژ - خروجی 6 | - |
| حداقل بار مورد نیاز | - |
| دمای عملیاتی | -10°C ~ 60°C |
| جاری - خروجی (حداکثر) | 10A |
بستهبندی
-
MSL
-


