پچ
0.100" (2.54mm), Full
طول
0.354" (9.00mm)
سری
A6C
مدار
Hexadecimal
مطابق RoHS
چرا ما
ضمانت کیفیت
تضمین کیفیت
ایمن ESD
محافظت ضد استاتیک
ارسال جهانی
ارسال سریع
پاسخ سریع
درخواست سریع
درخواست قیمت
قیمت نمایش داده نمیشود؟ یک درخواست بفرستید، فوراً پاسخ میدهیم.
حداقل سفارش1 عدد
بستهبندی حرفهای
بستهبندی اصلی
مهر و موم کارخانه، سینی ESD
محافظت با رطوبتگیر
کارت نشانگر رطوبت و سیلیکاژل شامل
مهر و موم خلاء
کیسه مانع رطوبت، پر شده با نیتروژن
بستهبندی ایمن
فوم ضد لرزش، برچسب ضد ضربه
| پارامتر | مقدار |
|---|---|
| دستهبندی | DIP Switches |
| تولیدکننده | Omron Electronics Inc-EMC Div |
| پچ | 0.100" (2.54mm), Full |
| طول | 0.354" (9.00mm) |
| سری | A6C |
| مدار | Hexadecimal |
| ویژگیها | IP64 - Dust Tight, Water Resistant |
| Washable | No |
| بسته بندی | Bulk |
| وضعیت قطعه | Active |
| تولید کننده | Omron Electronics Inc-EMC Div |
| نوع عملگر | Rotary for Tool |
| جنس بدنه | - |
| نوع نصب | Through Hole, Right Angle |
| Actuator Level | Flush, Recessed |
| تماس پایان یافت | - |
| رتبه ولتاژ | 30VDC |
| Electrical Life | 2,000 Steps |
| Mechanical Life | 10,000 Steps |
| مواد تماس | - |
| سبک خاتمه | PC Pin |
| ارتفاع بالای عرشه | 0.358" (9.10mm) |
| شماره محصول پایه | A6C |
| تعداد موقعیتها | 16 |
| رتبه فعلی (آمپر) | 100mA |
| دمای عملیاتی | -20°C ~ 70°C |
بستهبندی
-
MSL
-


