موجودتصاویر فقط برای مرجع
سری
Dual Sandwich Detector
بسته بندی
Bulk
Diode Type
PIN
طول موج
950nm, 1300nm
چرا ما
ضمانت کیفیت
تضمین کیفیت
ایمن ESD
محافظت ضد استاتیک
ارسال جهانی
ارسال سریع
پاسخ سریع
درخواست سریع
درخواست قیمت
قیمت نمایش داده نمیشود؟ یک درخواست بفرستید، فوراً پاسخ میدهیم.
حداقل سفارش1 عدد
بستهبندی حرفهای
بستهبندی اصلی
مهر و موم کارخانه، سینی ESD
محافظت با رطوبتگیر
کارت نشانگر رطوبت و سیلیکاژل شامل
مهر و موم خلاء
کیسه مانع رطوبت، پر شده با نیتروژن
بستهبندی ایمن
فوم ضد لرزش، برچسب ضد ضربه
| پارامتر | مقدار |
|---|---|
| دستهبندی | Photodiodes |
| تولیدکننده | OSI Optoelectronics, Inc. |
| نمره | - |
| سری | Dual Sandwich Detector |
| بسته بندی | Bulk |
| Diode Type | PIN |
| طول موج | 950nm, 1300nm |
| Active Area | 1.5mm Dia, 2.54mm Dia |
| وضعیت قطعه | Active |
| تولید کننده | OSI Optoelectronics, Inc. |
| نوع نصب | Through Hole |
| صلاحیت | - |
| Response Time | 40µs, 2µs |
| Viewing Angle | - |
| بسته / مورد | TO-5 Variant, 4 Leads, Lens Top Metal Can |
| Spectral Range | 400nm ~ 1100nm, 1000nm ~ 1750nm |
| Color - Enhanced | Infrared (NIR) |
| Responsivity @ nm | 0.45 A/W @ 950nm, 0.6 A/W @ 1300nm |
| Current - Dark (Typ) | - |
| دمای عملیاتی | -40°C ~ 100°C |
| ولتاژ - DC معکوس (Vr) (حداکثر) | 5 V |
بستهبندی
-
MSL
-

