سری
K
مدار
SP4T
بسته بندی
Tray
وضعیت قطعه
Active
مطابق RoHS
چرا ما
ضمانت کیفیت
تضمین کیفیت
ایمن ESD
محافظت ضد استاتیک
ارسال جهانی
ارسال سریع
پاسخ سریع
درخواست سریع
درخواست قیمت
قیمت نمایش داده نمیشود؟ یک درخواست بفرستید، فوراً پاسخ میدهیم.
حداقل سفارش1 عدد
بستهبندی حرفهای
بستهبندی اصلی
مهر و موم کارخانه، سینی ESD
محافظت با رطوبتگیر
کارت نشانگر رطوبت و سیلیکاژل شامل
مهر و موم خلاء
کیسه مانع رطوبت، پر شده با نیتروژن
بستهبندی ایمن
فوم ضد لرزش، برچسب ضد ضربه
| پارامتر | مقدار |
|---|---|
| دستهبندی | Keylock Switches |
| تولیدکننده | Oslo Switch |
| سری | K |
| مدار | SP4T |
| ویژگیها | - |
| بسته بندی | Tray |
| وضعیت قطعه | Active |
| تولید کننده | Oslo Switch |
| نوع عملگر | Flat Key |
| نوع نصب | Panel Mount |
| Angle of Throw | 45° |
| تماس پایان یافت | Silver |
| Contact Timing | Not Specified |
| Electrical Life | 10,000 Cycles |
| Mechanical Life | - |
| Switch Function | Mom-Off-Mom |
| مواد تماس | Copper |
| سبک خاتمه | Wire Leads |
| Depth Behind Flange | - |
| تعداد موقعیتها | 4 |
| رتبه ولتاژ - AC | 125 V |
| رتبه ولتاژ - DC | 28 V |
| رتبه فعلی (آمپر) | 4A (AC/DC) |
| دمای عملیاتی | - |
| Key Removable Positions | Left and Right |
| ابعاد برش پنل | Circular - 19.18mm Dia |
بستهبندی
-
MSL
-


