نوع
Bench (AC to DC)
Ripple
30mV p-p, 3mV rms
سری
SPE
ویژگیها
Memory, Programmable, USB Interface
مطابق RoHS
چرا ما
ضمانت کیفیت
تضمین کیفیت
ایمن ESD
محافظت ضد استاتیک
ارسال جهانی
ارسال سریع
پاسخ سریع
درخواست سریع
درخواست قیمت
قیمت نمایش داده نمیشود؟ یک درخواست بفرستید، فوراً پاسخ میدهیم.
حداقل سفارش1 عدد
بستهبندی حرفهای
بستهبندی اصلی
مهر و موم کارخانه، سینی ESD
محافظت با رطوبتگیر
کارت نشانگر رطوبت و سیلیکاژل شامل
مهر و موم خلاء
کیسه مانع رطوبت، پر شده با نیتروژن
بستهبندی ایمن
فوم ضد لرزش، برچسب ضد ضربه
| پارامتر | مقدار |
|---|---|
| دستهبندی | Power Supplies (Test, Bench) |
| تولیدکننده | Owon Technology Lilliput Electronics (USA) Inc |
| نوع | Bench (AC to DC) |
| Ripple | 30mV p-p, 3mV rms |
| سری | SPE |
| وزن | - |
| ویژگیها | Memory, Programmable, USB Interface |
| بسته بندی | Box |
| وضعیت قطعه | Obsolete |
| نوع نمایش | LCD |
| تولید کننده | Owon Technology Lilliput Electronics (USA) Inc |
| توان (وات) | 200W |
| فعلی - خروجی | 0 ~ 10A |
| اندازه / ابعاد | 8.898" L x 5.591" W x 3.228" H (226.00mm x 142.00mm x 82.00mm) |
| ولتاژ - خروجی | 0 ~ 30V |
| ولتاژ - تأمین | 110VAC/220VAC |
| تعداد خروجیها | 1 |
| تعداد کاراکترها | - |
| Current Regulation - Line | 20mA |
| Current Regulation - Load | 20mA |
| Voltage Regulation - Line | 30mV |
| Voltage Regulation - Load | 30mV |
| Accuracy - Voltmeter; Ammeter | 0.1% ±20mV; 0.1% ±10mA |
بستهبندی
-
MSL
-


