نوع
Bench (AC to DC)
Ripple
30mV p-p, 4mV rms
سری
SPS
ویژگیها
GPIB Interface, Memory, Over Temperature Protection (OTP), Programmable, Software, Switching, USB Interface
مطابق RoHS
چرا ما
ضمانت کیفیت
تضمین کیفیت
ایمن ESD
محافظت ضد استاتیک
ارسال جهانی
ارسال سریع
پاسخ سریع
درخواست سریع
درخواست قیمت
قیمت نمایش داده نمیشود؟ یک درخواست بفرستید، فوراً پاسخ میدهیم.
حداقل سفارش1 عدد
بستهبندی حرفهای
بستهبندی اصلی
مهر و موم کارخانه، سینی ESD
محافظت با رطوبتگیر
کارت نشانگر رطوبت و سیلیکاژل شامل
مهر و موم خلاء
کیسه مانع رطوبت، پر شده با نیتروژن
بستهبندی ایمن
فوم ضد لرزش، برچسب ضد ضربه
| پارامتر | مقدار |
|---|---|
| دستهبندی | Power Supplies (Test, Bench) |
| تولیدکننده | Owon Technology Lilliput Electronics (USA) Inc |
| نوع | Bench (AC to DC) |
| Ripple | 30mV p-p, 4mV rms |
| سری | SPS |
| وزن | - |
| ویژگیها | GPIB Interface, Memory, Over Temperature Protection (OTP), Programmable, Software, Switching, USB Interface |
| بسته بندی | Retail Package |
| وضعیت قطعه | Active |
| نوع نمایش | LCD |
| تولید کننده | Owon Technology Lilliput Electronics (USA) Inc |
| توان (وات) | 150W |
| فعلی - خروجی | 0 ~ 5.1A |
| اندازه / ابعاد | 8.898" L x 3.228" W x 5.591" H (226.00mm x 82.00mm x 142.00mm) |
| ولتاژ - خروجی | 0 ~ 61V |
| ولتاژ - تأمین | 85 ~ 265VAC |
| تعداد خروجیها | 1 |
| تعداد کاراکترها | - |
| Current Regulation - Line | 20mA |
| Current Regulation - Load | 30mA |
| Voltage Regulation - Line | 20mV |
| Voltage Regulation - Load | 30mV |
| Accuracy - Voltmeter; Ammeter | 0.05% ± 20mV; 0.05% ± 20mA |
بستهبندی
-
MSL
-


