انرژی
106J
سری
ZNR®
بسته بندی
Bulk
وضعیت قطعه
Active
مطابق RoHS
چرا ما
ضمانت کیفیت
تضمین کیفیت
ایمن ESD
محافظت ضد استاتیک
ارسال جهانی
ارسال سریع
پاسخ سریع
درخواست سریع
درخواست قیمت
قیمت نمایش داده نمیشود؟ یک درخواست بفرستید، فوراً پاسخ میدهیم.
حداقل سفارش1 عدد
بستهبندی حرفهای
بستهبندی اصلی
مهر و موم کارخانه، سینی ESD
محافظت با رطوبتگیر
کارت نشانگر رطوبت و سیلیکاژل شامل
مهر و موم خلاء
کیسه مانع رطوبت، پر شده با نیتروژن
بستهبندی ایمن
فوم ضد لرزش، برچسب ضد ضربه
| پارامتر | مقدار |
|---|---|
| دستهبندی | Varistors, MOVs |
| تولیدکننده | Panasonic Electronic Components |
| انرژی | 106J |
| سری | ZNR® |
| بسته بندی | Bulk |
| وضعیت قطعه | Active |
| تولید کننده | Panasonic Electronic Components |
| نوع نصب | Through Hole |
| بسته / مورد | Disc 11.5mm |
| Current - Surge | 4.5 kA |
| Maximum AC Volts | 300 V |
| Maximum DC Volts | 385 V |
| تعداد مدارها | 1 |
| شماره محصول پایه | ERZ-E10 |
| دمای عملیاتی | -40°C ~ 85°C (TA) |
| Varistor Voltage (Max) | 517 V |
| Varistor Voltage (Min) | 423 V |
| Varistor Voltage (Typ) | 470 V |
| Capacitance @ Frequency | 320 pF @ 1 kHz |
بستهبندی
-
MSL
-


