نوع
Module
سری
M1G
بسته بندی
Box
Motor Type
AC Motor
مطابق RoHS
چرا ما
ضمانت کیفیت
تضمین کیفیت
ایمن ESD
محافظت ضد استاتیک
ارسال جهانی
ارسال سریع
پاسخ سریع
درخواست سریع
درخواست قیمت
قیمت نمایش داده نمیشود؟ یک درخواست بفرستید، فوراً پاسخ میدهیم.
حداقل سفارش1 عدد
بستهبندی حرفهای
بستهبندی اصلی
مهر و موم کارخانه، سینی ESD
محافظت با رطوبتگیر
کارت نشانگر رطوبت و سیلیکاژل شامل
مهر و موم خلاء
کیسه مانع رطوبت، پر شده با نیتروژن
بستهبندی ایمن
فوم ضد لرزش، برچسب ضد ضربه
| پارامتر | مقدار |
|---|---|
| دستهبندی | Motor Driver Boards, Modules |
| تولیدکننده | Panasonic Industrial Automation Sales |
| نوع | Module |
| سری | M1G |
| ویژگیها | - |
| رابط | - |
| بسته بندی | Box |
| Motor Type | AC Motor |
| وضعیت قطعه | Obsolete |
| تولید کننده | Panasonic Industrial Automation Sales |
| نوع نصب | Panel Mount |
| ولتاژ - بار | 200 ~ 230V |
| وات - بار | 40 W |
| فعلی - خروجی | 0.4A |
| تعداد موتورها | 1 |
| ولتاژ - تأمین | 200 ~ 230VAC |
| شماره محصول پایه | M1G4A |
| Control / Drive Type | Speed Controller |
| دمای عملیاتی | -10°C ~ 40°C |
| برای استفاده با/محصولات مرتبط | - |
بستهبندی
-
MSL
-

