نوع
Module
سری
MINAS A5
وزن
3.6 lbs (1.6 kg)
رابط
RS-232, RS-485, USB
مطابق RoHS
چرا ما
ضمانت کیفیت
تضمین کیفیت
ایمن ESD
محافظت ضد استاتیک
ارسال جهانی
ارسال سریع
پاسخ سریع
درخواست سریع
درخواست قیمت
قیمت نمایش داده نمیشود؟ یک درخواست بفرستید، فوراً پاسخ میدهیم.
حداقل سفارش1 عدد
بستهبندی حرفهای
بستهبندی اصلی
مهر و موم کارخانه، سینی ESD
محافظت با رطوبتگیر
کارت نشانگر رطوبت و سیلیکاژل شامل
مهر و موم خلاء
کیسه مانع رطوبت، پر شده با نیتروژن
بستهبندی ایمن
فوم ضد لرزش، برچسب ضد ضربه
| پارامتر | مقدار |
|---|---|
| دستهبندی | Motor Driver Boards, Modules |
| تولیدکننده | Panasonic Industrial Automation Sales |
| نوع | Module |
| سری | MINAS A5 |
| وزن | 3.6 lbs (1.6 kg) |
| ویژگیها | - |
| رابط | RS-232, RS-485, USB |
| بسته بندی | Box |
| Motor Type | Servo |
| وضعیت قطعه | Obsolete |
| تولید کننده | Panasonic Industrial Automation Sales |
| نوع نصب | Chassis Mount |
| ولتاژ - بار | 240V |
| وات - بار | 750 W |
| فعلی - خروجی | 30A |
| تعداد موتورها | 1 |
| ولتاژ - تأمین | 200 ~ 240VAC |
| شماره محصول پایه | MCDHT |
| Control / Drive Type | Servo AC |
| دمای عملیاتی | 0°C ~ 55°C |
| برای استفاده با/محصولات مرتبط | MINAS A5 Series |
بستهبندی
-
MSL
-


