RoHS / انطباقتصاویر فقط برای مرجع
نوع
Monocrystalline
بسته بندی
Bulk
وضعیت قطعه
Obsolete
تولید کننده
Parallax Inc.
مطابق RoHS
چرا ما
ضمانت کیفیت
تضمین کیفیت
ایمن ESD
محافظت ضد استاتیک
ارسال جهانی
ارسال سریع
پاسخ سریع
درخواست سریع
درخواست قیمت
قیمت نمایش داده نمیشود؟ یک درخواست بفرستید، فوراً پاسخ میدهیم.
حداقل سفارش1 عدد
بستهبندی حرفهای
بستهبندی اصلی
مهر و موم کارخانه، سینی ESD
محافظت با رطوبتگیر
کارت نشانگر رطوبت و سیلیکاژل شامل
مهر و موم خلاء
کیسه مانع رطوبت، پر شده با نیتروژن
بستهبندی ایمن
فوم ضد لرزش، برچسب ضد ضربه
| پارامتر | مقدار |
|---|---|
| دستهبندی | Solar Cells |
| تولیدکننده | Parallax Inc. |
| نوع | Monocrystalline |
| سری | - |
| بسته بندی | Bulk |
| وضعیت قطعه | Obsolete |
| تولید کننده | Parallax Inc. |
| Current @ Pmpp | 5.16 A |
| بسته / مورد | Cells |
| Voltage @ Pmpp | 504 mV |
| اندازه / ابعاد | 4.920" L x 4.920" W x 0.020" H (125.00mm x 125.00mm x 0.50mm) |
| Power (Watts) - Max | 2.6 W |
| دمای عملیاتی | - |
| Voltage - Open Circuit | 600 mV |
| Current - Short Circuit (Isc) | 5.6 A |
بستهبندی
-
MSL
-

