نوع
Gasket
شکل
Strip
عرض
0.625" (15.88mm)
ارتفاع
0.188" (4.78mm)
مطابق RoHS
چرا ما
ضمانت کیفیت
تضمین کیفیت
ایمن ESD
محافظت ضد استاتیک
ارسال جهانی
ارسال سریع
پاسخ سریع
درخواست سریع
درخواست قیمت
قیمت نمایش داده نمیشود؟ یک درخواست بفرستید، فوراً پاسخ میدهیم.
حداقل سفارش1 عدد
بستهبندی حرفهای
بستهبندی اصلی
مهر و موم کارخانه، سینی ESD
محافظت با رطوبتگیر
کارت نشانگر رطوبت و سیلیکاژل شامل
مهر و موم خلاء
کیسه مانع رطوبت، پر شده با نیتروژن
بستهبندی ایمن
فوم ضد لرزش، برچسب ضد ضربه
| پارامتر | مقدار |
|---|---|
| دستهبندی | RFI and EMI - Contacts, Fingerstock and Gaskets |
| تولیدکننده | Parker Chomerics |
| نوع | Gasket |
| شکل | Strip |
| عرض | 0.625" (15.88mm) |
| ارتفاع | 0.188" (4.78mm) |
| طول | Enter Number of Feet in Order Quantity |
| سری | COMBO STRIP® |
| پوشش دهی | - |
| مواد | Conductive Elastomer |
| بسته بندی | Digi-Spool®, Continuous Spool |
| مدت زمان نگهداری | - |
| Spool Size | 200.00' (60.96m) |
| وضعیت قطعه | Active |
| تولید کننده | Parker Chomerics |
| شروع عمر قفسه | - |
| روش پیوست | Adhesive |
| پوشش - ضخامت | - |
| دمای عملیاتی | - |
| دمای ذخیرهسازی/یخچالی | - |
بستهبندی
-
MSL
-


