سری
QwikRadio®
ویژگیها
Automatic Tuning
فرکانس
300MHz ~ 440MHz
بسته بندی
Bulk
مطابق RoHS
چرا ما
ضمانت کیفیت
تضمین کیفیت
ایمن ESD
محافظت ضد استاتیک
ارسال جهانی
ارسال سریع
پاسخ سریع
درخواست سریع
درخواست قیمت
قیمت نمایش داده نمیشود؟ یک درخواست بفرستید، فوراً پاسخ میدهیم.
حداقل سفارش1 عدد
بستهبندی حرفهای
بستهبندی اصلی
مهر و موم کارخانه، سینی ESD
محافظت با رطوبتگیر
کارت نشانگر رطوبت و سیلیکاژل شامل
مهر و موم خلاء
کیسه مانع رطوبت، پر شده با نیتروژن
بستهبندی ایمن
فوم ضد لرزش، برچسب ضد ضربه
| پارامتر | مقدار |
|---|---|
| دستهبندی | RF Receivers |
| تولیدکننده | Micrel Inc. |
| سری | QwikRadio® |
| ویژگیها | Automatic Tuning |
| فرکانس | 300MHz ~ 440MHz |
| بسته بندی | Bulk |
| اندازه حافظه | - |
| وضعیت قطعه | Active |
| حساسیت | -97dBm |
| برنامهها | Remote Control, RKE |
| تولید کننده | Micrel Inc. |
| نوع نصب | Surface Mount |
| Data Interface | - |
| بسته / مورد | 16-SOIC (0.154", 3.90mm Width) |
| نرخ داده (حداکثر) | 10kbps |
| ولتاژ - تأمین | 4.75V ~ 5.5V |
| Antenna Connector | Not Included |
| Current - Receiving | 3.2mA |
| دمای عملیاتی | -40°C ~ 85°C (TA) |
| Modulation or Protocol | ASK, OOK |
| بسته دستگاه تأمین کننده | 16-SOIC |
بستهبندی
-
MSL
-


