نوع
Clock/Calendar
نمره
Automotive
ویژگیها
Alarm, Programmable Clock Output, RAM, Timer, Trickle Charger, Watchdog Timer
رابط
I2C, 2-Wire Serial
مطابق RoHS
چرا ما
ضمانت کیفیت
تضمین کیفیت
ایمن ESD
محافظت ضد استاتیک
ارسال جهانی
ارسال سریع
پاسخ سریع
درخواست سریع
درخواست قیمت
قیمت نمایش داده نمیشود؟ یک درخواست بفرستید، فوراً پاسخ میدهیم.
حداقل سفارش1 عدد
بستهبندی حرفهای
بستهبندی اصلی
مهر و موم کارخانه، سینی ESD
محافظت با رطوبتگیر
کارت نشانگر رطوبت و سیلیکاژل شامل
مهر و موم خلاء
کیسه مانع رطوبت، پر شده با نیتروژن
بستهبندی ایمن
فوم ضد لرزش، برچسب ضد ضربه
| پارامتر | مقدار |
|---|---|
| دستهبندی | Real Time Clocks |
| تولیدکننده | Micro Crystal AG |
| نوع | Clock/Calendar |
| نمره | Automotive |
| سری | - |
| ویژگیها | Alarm, Programmable Clock Output, RAM, Timer, Trickle Charger, Watchdog Timer |
| رابط | I2C, 2-Wire Serial |
| بسته بندی | Tape & Reel (TR) |
| Date Format | YY-MM-DD-dd |
| اندازه حافظه | 256B |
| وضعیت قطعه | Last Time Buy |
| Time Format | HH:MM:SS:hh (12/24 hr) |
| تولید کننده | Micro Crystal AG |
| نوع نصب | Surface Mount |
| صلاحیت | AEC-Q200 |
| بسته / مورد | 10-VCDFN |
| ولتاژ - تأمین | 1.5V ~ 3.6V |
| DigiKey قابل برنامهریزی | Not Verified |
| دمای عملیاتی | -40°C ~ 85°C (TA) |
| بسته دستگاه تأمین کننده | 10-SON (3.7x2.5) |
| Voltage - Supply, Battery | - |
| Current - Timekeeping (Max) | 0.08µA @ 3V |
بستهبندی
-
MSL
-


