Series
mTouch™
Interface
I2C, Serial, SPI
Packaging
Tape & Reel (TR) || Cut Tape (CT) || Digi-Reel®
Part Status
Active
مطابق RoHS
چرا ما
ضمانت کیفیت
تضمین کیفیت
ایمن ESD
محافظت ضد استاتیک
ارسال جهانی
ارسال سریع
پاسخ سریع
درخواست سریع
درخواست قیمت
قیمت نمایش داده نمیشود؟ یک درخواست بفرستید، فوراً پاسخ میدهیم.
حداقل سفارش1 عدد
بستهبندی حرفهای
بستهبندی اصلی
مهر و موم کارخانه، سینی ESD
محافظت با رطوبتگیر
کارت نشانگر رطوبت و سیلیکاژل شامل
مهر و موم خلاء
کیسه مانع رطوبت، پر شده با نیتروژن
بستهبندی ایمن
فوم ضد لرزش، برچسب ضد ضربه
| پارامتر | مقدار |
|---|---|
| دستهبندی | Touch Screen Controllers |
| تولیدکننده | Microchip Technology |
| Grade | - |
| Series | mTouch™ |
| Interface | I2C, Serial, SPI |
| Packaging | Tape & Reel (TR) || Cut Tape (CT) || Digi-Reel® |
| Part Status | Active |
| Touchscreen | 4, 5, or 8 Wire Resistive |
| Manufacturer | Microchip Technology |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Qualification | - |
| Package / Case | 20-SSOP (0.209", 5.30mm Width) |
| Current - Supply | 17 mA |
| Voltage - Supply | 2.5V ~ 5V |
| Resolution (Bits) | 10 b |
| Voltage Reference | Internal |
| Base Product Number | AR1021 |
| Operating Temperature | -40°C ~ 125°C |
| Supplier Device Package | 20-SSOP |
بستهبندی
-
MSL
-


