سرعت
16MHz
سری
tinyAVR™ 1, Functional Safety (FuSa)
RAM Size
2K x 8
Core Size
8-Bit
مطابق RoHS
چرا ما
ضمانت کیفیت
تضمین کیفیت
ایمن ESD
محافظت ضد استاتیک
ارسال جهانی
ارسال سریع
پاسخ سریع
درخواست سریع
درخواست قیمت
قیمت نمایش داده نمیشود؟ یک درخواست بفرستید، فوراً پاسخ میدهیم.
حداقل سفارش1 عدد
بستهبندی حرفهای
بستهبندی اصلی
مهر و موم کارخانه، سینی ESD
محافظت با رطوبتگیر
کارت نشانگر رطوبت و سیلیکاژل شامل
مهر و موم خلاء
کیسه مانع رطوبت، پر شده با نیتروژن
بستهبندی ایمن
فوم ضد لرزش، برچسب ضد ضربه
| پارامتر | مقدار |
|---|---|
| دستهبندی | Microcontrollers |
| تولیدکننده | Microchip Technology |
| نمره | - |
| سرعت | 16MHz |
| سری | tinyAVR™ 1, Functional Safety (FuSa) |
| RAM Size | 2K x 8 |
| Core Size | 8-Bit |
| بسته بندی | Tape & Reel (TR) || Cut Tape (CT) || Digi-Reel® |
| EEPROM Size | 256 x 8 |
| وضعیت قطعه | Active |
| Peripherals | Brown-out Detect/Reset, POR, PWM, WDT |
| Connectivity | I2C, IrDA, LINbus, SPI, UART/USART |
| نوع نصب | - |
| Number of I/O | 18 |
| صلاحیت | - |
| Core Processor | AVR |
| بسته / مورد | - |
| Data Converters | A/D 20x10b; D/A 3x8b |
| Oscillator Type | Internal |
| Program Memory Size | 16KB (16K x 8) |
| Program Memory Type | FLASH |
| دمای عملیاتی | -40°C ~ 125°C (TA) |
| بسته دستگاه تأمین کننده | - |
| ولتاژ - منبع (Vcc/Vdd) | 2.7V ~ 5.5V |
بستهبندی
-
MSL
-

