Type
Buttons
Interface
I2C, SMBus
Packaging
Tube
Resolution
8 b
مطابق RoHS
چرا ما
ضمانت کیفیت
تضمین کیفیت
ایمن ESD
محافظت ضد استاتیک
ارسال جهانی
ارسال سریع
پاسخ سریع
درخواست سریع
درخواست قیمت
قیمت نمایش داده نمیشود؟ یک درخواست بفرستید، فوراً پاسخ میدهیم.
حداقل سفارش1 عدد
بستهبندی حرفهای
بستهبندی اصلی
مهر و موم کارخانه، سینی ESD
محافظت با رطوبتگیر
کارت نشانگر رطوبت و سیلیکاژل شامل
مهر و موم خلاء
کیسه مانع رطوبت، پر شده با نیتروژن
بستهبندی ایمن
فوم ضد لرزش، برچسب ضد ضربه
| پارامتر | مقدار |
|---|---|
| دستهبندی | Sensor, Capacitive Touch |
| تولیدکننده | Microchip Technology |
| Type | Buttons |
| Series | - |
| Interface | I2C, SMBus |
| Packaging | Tube |
| Resolution | 8 b |
| Part Status | Active |
| Manufacturer | Microchip Technology |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Package / Case | 14-SOIC (0.154", 3.90mm Width) |
| Current - Supply | 750µA |
| Number of Inputs | 8 |
| Voltage - Supply | 3V ~ 5.5V |
| Base Product Number | CAP1208 |
| LED Driver Channels | - |
| Proximity Detection | No |
| DigiKey Programmable | Not Verified |
| Operating Temperature | -40°C ~ 125°C |
| Supplier Device Package | 14-SOIC |
بستهبندی
-
MSL
-


