Grade
Automotive
Speed
200MHz
Series
dsPIC™ 33AK
RAM Size
8K x 8
مطابق RoHS
چرا ما
ضمانت کیفیت
تضمین کیفیت
ایمن ESD
محافظت ضد استاتیک
ارسال جهانی
ارسال سریع
پاسخ سریع
درخواست سریع
درخواست قیمت
قیمت نمایش داده نمیشود؟ یک درخواست بفرستید، فوراً پاسخ میدهیم.
حداقل سفارش1 عدد
بستهبندی حرفهای
بستهبندی اصلی
مهر و موم کارخانه، سینی ESD
محافظت با رطوبتگیر
کارت نشانگر رطوبت و سیلیکاژل شامل
مهر و موم خلاء
کیسه مانع رطوبت، پر شده با نیتروژن
بستهبندی ایمن
فوم ضد لرزش، برچسب ضد ضربه
| پارامتر | مقدار |
|---|---|
| دستهبندی | Microcontrollers |
| تولیدکننده | Microchip Technology |
| Grade | Automotive |
| Speed | 200MHz |
| Series | dsPIC™ 33AK |
| RAM Size | 8K x 8 |
| Core Size | 32-Bit |
| Packaging | Tube |
| EEPROM Size | - |
| Part Status | Active |
| Peripherals | Brown-out Detect/Reset, DMA, I2S, Motor Control PWM, POR, PWM, WDT |
| Connectivity | I2C, QEI, SENT, SPI, UART/USART |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Number of I/O | 19 |
| Qualification | AEC-Q100 |
| Core Processor | dsPIC33A |
| Package / Case | 28-SSOP (0.209", 5.30mm Width) |
| Data Converters | A/D 11x12b SAR; D/A 3x12b |
| Oscillator Type | Internal |
| Program Memory Size | 32KB (32K x 8) |
| Program Memory Type | FLASH |
| Operating Temperature | -40°C ~ 125°C (TA) |
| Supplier Device Package | 28-SSOP |
| Voltage - Supply (Vcc/Vdd) | 3V ~ 3.6V |
بستهبندی
-
MSL
-

