Features
POR
Interface
I2C
Packaging
Tube
Output Type
Push-Pull
مطابق RoHS
چرا ما
ضمانت کیفیت
تضمین کیفیت
ایمن ESD
محافظت ضد استاتیک
ارسال جهانی
ارسال سریع
پاسخ سریع
درخواست سریع
درخواست قیمت
قیمت نمایش داده نمیشود؟ یک درخواست بفرستید، فوراً پاسخ میدهیم.
حداقل سفارش1 عدد
بستهبندی حرفهای
بستهبندی اصلی
مهر و موم کارخانه، سینی ESD
محافظت با رطوبتگیر
کارت نشانگر رطوبت و سیلیکاژل شامل
مهر و موم خلاء
کیسه مانع رطوبت، پر شده با نیتروژن
بستهبندی ایمن
فوم ضد لرزش، برچسب ضد ضربه
| پارامتر | مقدار |
|---|---|
| دستهبندی | I/O Expanders |
| تولیدکننده | Microchip Technology |
| Series | - |
| Features | POR |
| Interface | I2C |
| Packaging | Tube |
| Output Type | Push-Pull |
| Part Status | Active |
| Manufacturer | Microchip Technology |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Number of I/O | 16 |
| Package / Case | 28-VQFN Exposed Pad |
| Clock Frequency | 1.7 MHz |
| Interrupt Output | Yes |
| Voltage - Supply | 1.8V ~ 5.5V |
| Base Product Number | MCP23017 |
| DigiKey Programmable | Not Verified |
| Operating Temperature | -40°C ~ 125°C |
| Supplier Device Package | 28-QFN (6x6) |
| Current - Output Source/Sink | 25mA |
بستهبندی
-
MSL
-


