Packaging
Tape & Reel (TR)
Meter Type
Single Phase
Part Status
Active
Manufacturer
Microchip Technology
مطابق RoHS
چرا ما
ضمانت کیفیت
تضمین کیفیت
ایمن ESD
محافظت ضد استاتیک
ارسال جهانی
ارسال سریع
پاسخ سریع
درخواست سریع
درخواست قیمت
قیمت نمایش داده نمیشود؟ یک درخواست بفرستید، فوراً پاسخ میدهیم.
حداقل سفارش1 عدد
بستهبندی حرفهای
بستهبندی اصلی
مهر و موم کارخانه، سینی ESD
محافظت با رطوبتگیر
کارت نشانگر رطوبت و سیلیکاژل شامل
مهر و موم خلاء
کیسه مانع رطوبت، پر شده با نیتروژن
بستهبندی ایمن
فوم ضد لرزش، برچسب ضد ضربه
| پارامتر | مقدار |
|---|---|
| دستهبندی | Energy Metering |
| تولیدکننده | Microchip Technology |
| Series | - |
| Packaging | Tape & Reel (TR) |
| Meter Type | Single Phase |
| Part Status | Active |
| Manufacturer | Microchip Technology |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Package / Case | 24-SSOP (0.209", 5.30mm Width) |
| Input Impedance | 390kOhm |
| Current - Supply | 2.7mA |
| Voltage - Supply | 4.5 V ~ 5.5 V |
| Measurement Error | 0.1% |
| Voltage - I/O Low | 0.85V |
| Voltage - I/O High | 2.4V |
| Base Product Number | MCP3905 |
| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C |
| Supplier Device Package | 24-SSOP |
بستهبندی
-
MSL
-


