PLL
No
نوع
Clock Divider
ورود
CML, LVDS, PECL
خروجی
LVPECL
مطابق RoHS
چرا ما
ضمانت کیفیت
تضمین کیفیت
ایمن ESD
محافظت ضد استاتیک
ارسال جهانی
ارسال سریع
پاسخ سریع
درخواست سریع
درخواست قیمت
قیمت نمایش داده نمیشود؟ یک درخواست بفرستید، فوراً پاسخ میدهیم.
حداقل سفارش1 عدد
بستهبندی حرفهای
بستهبندی اصلی
مهر و موم کارخانه، سینی ESD
محافظت با رطوبتگیر
کارت نشانگر رطوبت و سیلیکاژل شامل
مهر و موم خلاء
کیسه مانع رطوبت، پر شده با نیتروژن
بستهبندی ایمن
فوم ضد لرزش، برچسب ضد ضربه
| پارامتر | مقدار |
|---|---|
| دستهبندی | Clock Generators, PLLs, Frequency Synthesizers |
| تولیدکننده | Microchip Technology |
| PLL | No |
| نوع | Clock Divider |
| ورود | CML, LVDS, PECL |
| خروجی | LVPECL |
| سری | Precision Edge® |
| بسته بندی | Tube |
| وضعیت قطعه | Active |
| تولید کننده | Microchip Technology |
| نوع نصب | Surface Mount |
| بسته / مورد | 16-VFQFN Exposed Pad |
| فرکانس - حداکثر | 3.2GHz |
| ولتاژ - تأمین | 2.375V ~ 3.6V |
| تقسیمکننده/ضربکننده | Yes/No |
| تعداد مدارها | 1 |
| شماره محصول پایه | SY89230 |
| DigiKey قابل برنامهریزی | Not Verified |
| نسبت - ورودی:خروجی | 1:1 |
| دمای عملیاتی | -40°C ~ 85°C |
| بسته دستگاه تأمین کننده | 16-QFN (3x3) |
| Differential - Input:Output | Yes/Yes |
بستهبندی
-
MSL
-


