PLL
Yes
Input
CMOS
Output
CMOS, HCSL, HSTL, LVDS, LVPECL
Packaging
Tray
مطابق RoHS
چرا ما
ضمانت کیفیت
تضمین کیفیت
ایمن ESD
محافظت ضد استاتیک
ارسال جهانی
ارسال سریع
پاسخ سریع
درخواست سریع
درخواست قیمت
قیمت نمایش داده نمیشود؟ یک درخواست بفرستید، فوراً پاسخ میدهیم.
حداقل سفارش1 عدد
بستهبندی حرفهای
بستهبندی اصلی
مهر و موم کارخانه، سینی ESD
محافظت با رطوبتگیر
کارت نشانگر رطوبت و سیلیکاژل شامل
مهر و موم خلاء
کیسه مانع رطوبت، پر شده با نیتروژن
بستهبندی ایمن
فوم ضد لرزش، برچسب ضد ضربه
| پارامتر | مقدار |
|---|---|
| دستهبندی | Application Specific Clock/Timing |
| تولیدکننده | Microchip Technology |
| PLL | Yes |
| Grade | - |
| Input | CMOS |
| Output | CMOS, HCSL, HSTL, LVDS, LVPECL |
| Series | - |
| Packaging | Tray |
| Part Status | Active |
| Main Purpose | Ethernet, SONET/SDH |
| Manufacturer | Microchip Technology |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Qualification | - |
| Package / Case | 80-VFLGA |
| Frequency - Max | 1.045GHz |
| Voltage - Supply | 1.8V, 3.3V |
| Number of Circuits | 2 |
| Ratio - Input:Output | 5:10 |
| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C |
| Supplier Device Package | 80-LGA (11x11) |
| Differential - Input:Output | Yes/Yes |
بستهبندی
-
MSL
-

