Gain
11.9dB
P1dB
12.3dBm
RF Type
LTE, SatCom, WiMax, WiFi, WLAN
فرکانس
500MHz ~ 18GHz
مطابق RoHS
چرا ما
ضمانت کیفیت
تضمین کیفیت
ایمن ESD
محافظت ضد استاتیک
ارسال جهانی
ارسال سریع
پاسخ سریع
درخواست سریع
درخواست قیمت
قیمت نمایش داده نمیشود؟ یک درخواست بفرستید، فوراً پاسخ میدهیم.
حداقل سفارش1 عدد
بستهبندی حرفهای
بستهبندی اصلی
مهر و موم کارخانه، سینی ESD
محافظت با رطوبتگیر
کارت نشانگر رطوبت و سیلیکاژل شامل
مهر و موم خلاء
کیسه مانع رطوبت، پر شده با نیتروژن
بستهبندی ایمن
فوم ضد لرزش، برچسب ضد ضربه
| پارامتر | مقدار |
|---|---|
| دستهبندی | RF Amplifiers |
| تولیدکننده | Mini-Circuits |
| Gain | 11.9dB |
| P1dB | 12.3dBm |
| سری | - |
| RF Type | LTE, SatCom, WiMax, WiFi, WLAN |
| فرکانس | 500MHz ~ 18GHz |
| بسته بندی | Tape & Reel (TR) || Cut Tape (CT) || Digi-Reel® |
| وضعیت قطعه | Active |
| تولید کننده | Mini-Circuits |
| Noise Figure | 5dB |
| نوع نصب | Surface Mount |
| بسته / مورد | 12-VQFN Exposed Pad |
| Test Frequency | 15GHz |
| فعلی - تأمین | 46.3mA |
| ولتاژ - تأمین | 4.75V ~ 5.25V |
| بسته دستگاه تأمین کننده | 12-MCLP (3x3) |
بستهبندی
-
MSL
-


