پهنای باند
26MHz
فرکانس
75MHz Center
بسته بندی
Tape & Reel (TR)
نوع فیلتر
Band Pass
مطابق RoHS
چرا ما
ضمانت کیفیت
تضمین کیفیت
ایمن ESD
محافظت ضد استاتیک
ارسال جهانی
ارسال سریع
پاسخ سریع
درخواست سریع
درخواست قیمت
قیمت نمایش داده نمیشود؟ یک درخواست بفرستید، فوراً پاسخ میدهیم.
حداقل سفارش1 عدد
بستهبندی حرفهای
بستهبندی اصلی
مهر و موم کارخانه، سینی ESD
محافظت با رطوبتگیر
کارت نشانگر رطوبت و سیلیکاژل شامل
مهر و موم خلاء
کیسه مانع رطوبت، پر شده با نیتروژن
بستهبندی ایمن
فوم ضد لرزش، برچسب ضد ضربه
| پارامتر | مقدار |
|---|---|
| دستهبندی | RF Filters |
| تولیدکننده | Mini-Circuits |
| Ripple | - |
| سری | - |
| پهنای باند | 26MHz |
| فرکانس | 75MHz Center |
| بسته بندی | Tape & Reel (TR) |
| نوع فیلتر | Band Pass |
| وضعیت قطعه | Active |
| ارتفاع (حداکثر) | 0.270" (6.86mm) |
| تولید کننده | Mini-Circuits |
| نوع نصب | Surface Mount |
| افت درج | 2.5dB |
| بسته / مورد | 8-SMD, No Lead |
| اندازه / ابعاد | 0.740" L x 0.440" W (18.80mm x 11.18mm) |
بستهبندی
-
MSL
-

