Gain
38dB
P1dB
28.5dBm
RF Type
5G, SATCOM
Frequency
2GHz ~ 30GHz
مطابق RoHS
چرا ما
ضمانت کیفیت
تضمین کیفیت
ایمن ESD
محافظت ضد استاتیک
ارسال جهانی
ارسال سریع
پاسخ سریع
درخواست سریع
درخواست قیمت
قیمت نمایش داده نمیشود؟ یک درخواست بفرستید، فوراً پاسخ میدهیم.
حداقل سفارش1 عدد
بستهبندی حرفهای
بستهبندی اصلی
مهر و موم کارخانه، سینی ESD
محافظت با رطوبتگیر
کارت نشانگر رطوبت و سیلیکاژل شامل
مهر و موم خلاء
کیسه مانع رطوبت، پر شده با نیتروژن
بستهبندی ایمن
فوم ضد لرزش، برچسب ضد ضربه
| پارامتر | مقدار |
|---|---|
| دستهبندی | RF Amplifiers |
| تولیدکننده | Mini-Circuits |
| Gain | 38dB |
| P1dB | 28.5dBm |
| Grade | - |
| Series | - |
| RF Type | 5G, SATCOM |
| Frequency | 2GHz ~ 30GHz |
| Packaging | Tray |
| Part Status | Active |
| Manufacturer | Mini-Circuits |
| Noise Figure | 3.8dB |
| Mounting Type | Chassis Mount |
| Qualification | - |
| Package / Case | Module |
| Test Frequency | 2GHz ~ 10GHz |
| Current - Supply | 500mA |
| Voltage - Supply | 12V ~ 15V |
| Supplier Device Package | Module |
بستهبندی
-
MSL
-

