Gain
4dBi
VSWR
2
سری
MXF
ویژگیها
Cable - 3.66m
مطابق RoHS
چرا ما
ضمانت کیفیت
تضمین کیفیت
ایمن ESD
محافظت ضد استاتیک
ارسال جهانی
ارسال سریع
پاسخ سریع
درخواست سریع
درخواست قیمت
قیمت نمایش داده نمیشود؟ یک درخواست بفرستید، فوراً پاسخ میدهیم.
حداقل سفارش1 عدد
بستهبندی حرفهای
بستهبندی اصلی
مهر و موم کارخانه، سینی ESD
محافظت با رطوبتگیر
کارت نشانگر رطوبت و سیلیکاژل شامل
مهر و موم خلاء
کیسه مانع رطوبت، پر شده با نیتروژن
بستهبندی ایمن
فوم ضد لرزش، برچسب ضد ضربه
| پارامتر | مقدار |
|---|---|
| دستهبندی | RF Antennas |
| تولیدکننده | Mobile Mark Antenna Solutions |
| Gain | 4dBi |
| VSWR | 2 |
| سری | MXF |
| ویژگیها | Cable - 3.66m |
| بسته بندی | Bulk |
| وضعیت قطعه | Active |
| قدرت - حداکثر | 10 W |
| فسخ | Fakra Jack (2), Fakra Jack |
| Antenna Type | Dome |
| برنامهها | C-V2X, DSRC, ITS |
| ارتفاع (حداکثر) | 2.500" (63.50mm) |
| تولید کننده | Mobile Mark Antenna Solutions |
| نوع نصب | Surface Mount |
| Frequency Group | C-V2X/DSRC/ITS |
| محدوده فرکانس | 5.8GHz ~ 6GHz, 1.575GHz, 1.602GHz, 1.561GHz |
| Number of Bands | 4 |
| محافظت در برابر نفوذ | IPX7 |
| RF Family/Standard | C-V2X/DSRC, Navigation |
| Frequency (Center/Band) | 5.9GHz |
بستهبندی
-
MSL
-


