رنگ
Green
سری
39744
فعلی
20 A
ولتاژ
300 V
مطابق RoHS
چرا ما
ضمانت کیفیت
تضمین کیفیت
ایمن ESD
محافظت ضد استاتیک
ارسال جهانی
ارسال سریع
پاسخ سریع
درخواست سریع
درخواست قیمت
قیمت نمایش داده نمیشود؟ یک درخواست بفرستید، فوراً پاسخ میدهیم.
حداقل سفارش1 عدد
بستهبندی حرفهای
بستهبندی اصلی
مهر و موم کارخانه، سینی ESD
محافظت با رطوبتگیر
کارت نشانگر رطوبت و سیلیکاژل شامل
مهر و موم خلاء
کیسه مانع رطوبت، پر شده با نیتروژن
بستهبندی ایمن
فوم ضد لرزش، برچسب ضد ضربه
| پارامتر | مقدار |
|---|---|
| دستهبندی | Wire to Board |
| تولیدکننده | Molex |
| رنگ | Green |
| پچ | - |
| سری | 39744 |
| فعلی | 20 A |
| ولتاژ | 300 V |
| ویژگیها | - |
| بسته بندی | Bulk |
| قطر سیم | 12-30 AWG |
| وضعیت قطعه | Active |
| تولید کننده | Molex |
| Screw Thread | M2.5 |
| نوع نصب | Through Hole |
| Torque - Screw | 0.5 Nm (4.5 Lb-In) |
| مواد ساختمانی | Polyamide (PA66), Nylon 6/6 |
| Number of Levels | 1 |
| Wire Termination | Screw - Pressure Clip |
| Mating Orientation | Vertical with Board |
| Positions Per Level | 1 |
| دمای عملیاتی | -40°C ~ 105°C |
| Clamp Material - Plating | Steel - Zinc Plated |
| Screw Material - Plating | Steel - Zinc Plated |
| Contact Material - Plating | Brass - Tin Plated |
بستهبندی
-
MSL
-

